Coach Sabine
Plan gratis oriëntatiegesprek
Het eerste gesprek staat in het teken van jouw coachvraag en het scherp krijgen van het doel waar we naar toe werken. Tijdens het gehele traject bied ik je een open houding voor alles wat er bij jou omhoog komt. Dit houdt in dat je met een lach en soms een traan richting je gewenste resultaat beweegt. Mijn aanpak zal hier zeer effectief in zijn.
Coach Sabine

Je kan bij mij terecht met vragen over
Wanneer je een coach zoekt draait het vaak om veranderingen die je diep van binnen wil, maar het nog niet wil lukken om daar naartoe te bewegen. Veranderingen die je dichterbij jezelf brengen, én doorwerken op alle gebieden zowel in je werk als privé. Je krijgt van mij de ondersteuning die je nodig hebt, of het nu gaat om je loopbaan, een stress vraagstuk of een moeizaam lopende relatie. Kijk eens of je je herkent in onderstaande:
Loopbaancoaching
- Ik wil kijken of ik mijn huidige werk wil blijven doen of toch liever wat anders?
- Ik kan mijn huidige werk niet blijven doen ivm mijn gezondheid. Wat wil ik, wat past bij me?
- De werkdruk is te hoog. Hoe vind ik het plezier weer terug?
- Ik wil wat anders, ik zit niet op mijn plek. Waar moet ik beginnen?
- Ik ben op zoek naar wie ik ben en wat ik wil?
Stress-coaching
- Ik ervaar een gespannen gevoel en kan me daardoor niet meer concentreren.
- Ik ga de hele dag maar door, ik vind het zo lastig om rust te pakken en ontspanning te vinden in mijzelf.
- Ik wil handvaten voor mijn negatieve gedachtegang zodat ik de doelen kan behalen die ik zo graag wil.
- Ik ben gaan twijfelen aan mijn kunnen en voel me onzeker.
- Ik wil zo graag stappen zetten maar iets in me houdt me tegen.
Relatie-coaching (manager/collega/partner/ouder)
- Ik voel me niet serieus genomen.
- Ik loop op mijn tenen, ik doe het nooit goed genoeg.
- Mijn emoties lopen steeds hoger op tijdens ontmoetingen.
- Ik vind het moeilijk om het gesprek aan te gaan. Ik ga het uit de weg.
Kortom, voor eenieder met een loopbaan of stress vraagstuk die de regie over zijn eigen leven wilt (her)pakken; ik begeleid je graag in dit veranderingsproces!


Zo werk ik
Mijn oriëntatiegesprek met jou vindt online plaats, als je een traject bij mij gaat volgen, kunnen we samen bespreken op welke locatie dit gaat plaatsvinden.
Het oriëntatiegesprek staat in het teken van jouw coachvraag en het scherp krijgen van het doel waar we naar toe werken.
Het belangrijkste is het voelen van een wederzijdse klik dat een vereiste is voor een goede coaching. Iedere sessie kijken we waar je staat, om zo verbinding te houden met het doel dat je wilt bereiken.
Met een empathische houding verwelkom ik alles wat er in jou leeft. Ik heb snel door waar de kern zit van jouw vraagstuk. Ik zet methodieken in waar nodig, om je bewust te maken van je kracht, maar ook van wat je los mag laten. Ook geef ik je huiswerkopdrachten mee die je inzichten geven en op weg helpen jouw doel te bereiken. Meestal zijn er tussen de 3 tot 8 sessies van max. 1.5 uur nodig.
Daarnaast begeleid ik mensen in relaties, dit kan een individueel traject zijn maar ook samen met bijvoorbeeld je manager, collega, partner of ouder. Persoonlijke doelen worden gecombineerd met de doelen binnen deze relatie dus geen water bij de wijn, maar streven naar het optimale wat hij/zij als persoon, binnen deze relatie wil bereiken.
De verantwoordelijkheid van je groei ligt bij jezelf, ik help jou/jullie graag op weg!
- Life coach
- Loopbaancoach (zelfinzicht)
- Relatietherapeut
Mijn certificeringen
- Relatiecoaching – Nederlandse Academie voor Psychotherapie/Charlotte Visch – Amsterdam
- Voice Dialogue, ICM Opleidingen, Utrecht
- Coachen op de werkvloer (NOBCO), ICM Opleidingen, Eindhoven
- Team-coach, Team|Focus, Maastricht
- Kepner-Tregoe Facilitator, Sekisui Alveo, Roermond
- Life Science Technologies, Hogeschool Zuyd, Heerlen
- Laboratioriumschool, Leeuwenborgh Opleidingen, Sittard
- MAVO, Stella Maris College, Meerssen
Naast het persoonlijke gesprek beoefen ik:
- Wandelcoaching
- Zoom coaching
- Coaching-on-the-job
Overige werkervaring
- Life-coach, Evers Xcellence NL, Herten
- Teamcoach bij Sekisui Alveo, Roermond (Productiebedrijf)

Locaties Coach Sabine
Plan een gratis oriëntatiegesprek met Coach Sabine
Nadat je het formulier hebt ingevuld, ontvang je onmiddellijk een bevestigingsmail met de intakevragen. Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten!
Voordelen van GORT®
- Bepaal zelf het aantal gesprekken
- Gegarandeerde kwaliteit
- Gratis oriëntatiegesprek
