Teamcoach Petra PCC
Plan gratis oriëntatiegesprek
Betere samenwerkingen en constructieve conflicten?
In de turbulente wereld van vandaag zijn krachtige samenwerkingen belangrijker dan ooit. En het mag best een beetje schuren, dat is zelfs goed. Maar dat werkt alleen als er een gezonde teamcultuur is met een basis van (psychologische) veiligheid. Waarin ieder echt zichzelf kan zijn en alle talenten tot hun recht kunnen komen. Ik heb een achtergrond van 25 jaar interim management, ben MfN (zakelijk en arbeids-)mediator en ervaren coach. Ik durf te zeggen dat ik het klappen van de zweep goed ken en ik je graag om samenwerkingen te verbeteren, conflicten duurzaam op te lossen en de teamcultuur te versterken.
Je kan bij mij terecht met vragen over
- Verstoorde werkverhoudingen en conflicten binnen en/of tussen teams
- Onduidelijkheid over rollen, taken en verantwoordelijkheden
- Check-in en check-up van de team- en organisatiecultuur: waar staan we en waar willen we heen?
- Moeizame relaties binnen teams en tussen leidinggevenden en teams of teamleden
- Nieuwe samenwerkingen door fusie, overname of snelle groei, hoe worden we één team en hoe groeien we voorbij het wij/zij denken?
- Problemen met een team- of organisatiecultuur waar te lang ‘geen onderhoud’ is gepleegd
Zo werk ik
Ik start met een of meerdere gesprekken met de opdrachtgever(s), wat vaak al meer helderheid geeft over het échte vraagstuk. Afhankelijk van wat daar uit komt, start ik meestal met individuele intakes met teamleden, de teamleider en eventuele andere essentiële spelers in ‘het systeem’.
De stappen erna worden bepaald aan de hand van wat er uit de intakes komt. Vaak is dit een reeks van gezamenlijke sessies. Indien gewenst en van toepassing kan dit worden gecombineerd met individuele coaching en leiderschapsontwikkeling.
Mijn diploma's en certificeringen
- Professional Certified Coach (PCC), International Coach Federation (ICF)
- Co-active Training Institute (CPCC)
- Mediators Vereniging Nederland (MfN), incl specialisaties arbeidsmediation en business mediation
- DISC en Drijfveren
- Opleiding tot vertrouwenspersoon
- Organization & Relationship Systems Coaching (ORSC)
- Training Systemisch wijzer
- Positive Intelligence Coach Program
- Basistraining buurtbemiddeling
- Nyenrode Business Administration
Begeleiding is ook mogelijk via
- Op jullie locatie
Overige werkervaring
- Buurtbemiddeling, als vrijwilliger en projectleiding(sinds 2020)
- Arbeidsmediation en conflicthantering (sinds 2019
- Teamcoaching (sinds 2019)
- Interim management in communicatie, marketing en veranderprojecten (25 jaar)
- Account direction bij grote reclamebureaus (10 jaar)
Locaties Teamcoach Petra PCC
Plan een gratis oriëntatiegesprek met Teamcoach Petra PCC
Nadat je het formulier hebt ingevuld, ontvang je onmiddellijk een bevestigingsmail met de intakevragen. Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten!
Voordelen van GORT®
- Bepaal zelf het aantal gesprekken
- Gegarandeerde kwaliteit
- Gratis oriëntatiegesprek
— Michael Jordan